Újra hamis bombariadót fújt a temesvári kiskorú, aki miatt többször evakuáltak közintézményeket

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Bombariadó volt vasárnap az egyik temesvári plázában. A helyszínre kiérkező egységek egyhamar megállapították, hogy hamis bejelentés érkezett a 112-es segélyhívón, a tűzoltók és tűzszerészek semmilyen pokolgépet nem találtak, az épületet nem evakuálták, írja a News.ro

Az is kiderült, hogy a rendőrséget ugyanaz a kamasz hívta ki, aki már korábban legalább hat alkalommal riasztotta bombariadó miatt a hatóságokat.

A kiskorú tavaly több közintézményhez hívta ki a hatóságokat, például novemberben a temesvári Ana Aslan Kollégiumba, januárban pedig a Gerhardinum Római Katolikus Teológiai Líceumba. A visszaélésekért az őt nevelő nagyszülőket már több ezer lejre bírságolták.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!