A szemét miatt egy nap alatt 28 ezer lejre bírságolták meg a marosvásárhelyi köztisztaságért felelős vállalatot

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A Marosvásárhelyi Helyi Rendőrség egy nap alatt 28 ezer lejre bírságolta meg a köztisztatáságért felelős vállalatot „a hulladékgyűjtési ütemterv be nem tartása miatt”, írja a zi-de-zi.ro a helyi rendőrség tájékoztatása nyomán.

A helyi rendőrség összesen 14 bírságot szabott ki november 16-án, szerdán a hulladékgyűjtés helyzetével elégedetlen polgárok által benyújtott panaszok alapján.

A marosvásárhelyi szemétproblémával ebben a cikkünkben foglalkoztunk részletesebben. Ebből kiderül az is, hogy nem először bírságolnak a helyi rendőrök az ütemterv be nem tartása miatt.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!