Orrműtéte miatt néhány hétig nem léphet pályára Simona Halep

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Több hétig nem lép pályára egy orrműtét miatt Simona Halep – írja az Agerpres. Ezt a volt világelső román teniszező a Twitteren jelentette be vasárnap.

„Mint azt néhányan már tudjátok, orrproblémáim voltak, különösen nyáron, amikor Washingtonban voltam. Nehezen kaptam levegőt, különösen éjszakánként. A problémára az egyetlen megoldás a műtét volt”

– írta Halep.

A teniszező közölte, hogy a szépészeti beavatkozással egybekötött operáció jól sikerült, de néhány hét pihenőre van szüksége, mielőtt újra pályára léphet.

Roland Garros 2018-as és Wimbledon 2019-es bajnoka a legutóbbi mérkőzését a US Openen játszotta az ukrán Daria Snigur ellen játszotta, akitől meglepetésre kikapott, így már az első fordulóban búcsúzni kényszerült az év utolsó Grand Slam-tornájától.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!