
Fájó hiányt pótoltak Tusványoson, végre tiszteletbeli huszárrá avatták Orbán Viktort, aki erről egy videót is posztolt, melyben az őt minden évben fogadó huszár
- arra kéri a Szentlelket, hogy adja meg neki a bölcsesség adományát élete minden döntésében,
- hogy vezethesse nemzetünket,
- Isten, Család, Haza szeretetében.
Isten áldása kísérje élete minden napját
– mondja Orbánnak a videóban a huszár, a korai filmhíradók és Szepesi György sportkommentátor orgánumát ötvözve.
És miért is lett Orbánból tiszteletbeli huszár? Mert
- öt évig szolgált (?)
- honszeretetből kitűnőt kapott,
- hazaszeretetből és a magyar nemzet irányításból (ez itt egy kicsit homályba vész).
Orbán a fejébe is húzta a csákót szalmakalapja helyett, majd jöhetett az elmaradhatatlan szelfi.
A Telex is ott van Tusványoson, az anyagainkat itt lehet követni!
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom