A diáknapozók szerint szerelem mindenkinek jár, de aki nem tud házasodni, az oldja meg maga
A 31. KMDSZ Diáknapok résztvevői idén házasodnak, nem konkrétan, mert a többségük még egyelőre nem tervezi, de színpadon szinte biztosan, mert a házasság az esemény idei témája. Elmentünk megkérdezni őket, hogy mit gondolnak róla, szerintünk mindenkinek ugyanolyan joga kell-e legyen házasodni, és ha igen, akkor szolidaritásból is tennének-e érte valamit. Közben egy „Magyar Péter”-rel is találkoztunk, aki szerint Radnai Márkkal a nemzet televíziójában kellene kimondják a boldogító igent.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom