Hajnali dróntámadásokról számoltak be az Öböl menti országok
Az Egyesült Arab Emírségek, Kuvait, Szaúd-Arábia és Bahrein is rakéta- és dróntámadásokról számolt be az elmúlt órákban. Az Egyesült Arab Emírségek védelmi minisztériuma azt közölte, hogy Iránból érkező támadásokra reagál, ahogyan Kuvait légvédelmi rendszere is közelgő robbanásokra hívta fel a figyelmet.
Szaúd-Arábia védelmi minisztériuma arról számolt be, hogy elfogtak és megsemmisítettek öt drónt az ország keleti régiójában. (BBC)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom