Négy amerikai katona meghalt a Nyugat-Irakban lezuhant katonai repülőgépen
Az amerikai hadsereg közlése szerint négyen meghaltak annak a katonai repülőgépnek a hatfős legénységéből, amely csütörtökön lezuhant Nyugat-Irakban. A mentőalakulatok továbbra is keresik a legénység két eltűnt tagját.
A lezuhant gép egy amerikai légi utántöltő repülőgép volt. A hadsereg szerint a balesetben egy másik repülőgép is érintett lehetett, ugyanakkor a vizsgálat első eredményei szerint az esetet nem ellenséges támadás, és nem is baráti tűz okozta.

Az amerikai Központi Parancsnokság (Centcom) közleményében azt írta, hogy a baleset körülményeit továbbra is vizsgálják. A hatóságok egyelőre nem közöltek további részleteket az incidensről.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom