Mind a hat tagja meghalt a Nyugat-Irakban lezuhant amerikai gép legénységének
Mind a hat tagja meghalt annak a KC-135-ös amerikai utántöltő repülőgépnek, ami Nyugat-Irakban zuhant le – közölte az amerikai fegyveres erők Középső Parancsnoksága. Neveiket egyelőre nem hozták nyilvánosságra, ezt majd csak 24 órával azután teszik meg, hogy értesítették legközelebbi hozzátartozójukat.
Az eset körülményeit még vizsgálják – közölte az amerikai hadsereg. Korábban azt közölték, hogy az esetben egy másik repülőgép is érintett lehetett, ugyanakkor a vizsgálat első eredményei szerint az esetet nem ellenséges támadás, és nem is baráti tűz okozta.
Korábban még azt lehetett tudni, hogy a hatfős legénységből négyen haltak meg.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom