Az izraeli hadsereg ismét evakuálásra szólította fel Dél-Bejrút lakóit

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az izraeli hadsereg ismét arra szólította fel a civileket, hogy hagyják el Bejrút déli elővárosait, a Hezbollah egyik legfontosabb bázisának számító Dahiyeh negyedet. Avichay Adraee ezredes, az IDF szóvivője közölte: a biztonságuk érdekében arra kérjük önöket, hogy azonnal evakuáljanak, és további értesítésig ne térjenek vissza ezekbe a negyedekbe.

Az izraeli hadsereg az elmúlt napokban több tucat Hezbollah-célpontot támadott a térségben. Az IDF többször is figyelmeztette a környéken élő civileket, hogy hagyják el a Dahiyeh körzetét a folytatódó csapások miatt.

(Times of Israel)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!