Részben újraindult a légi közlekedés Tel-Avivban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A Ben Gurion Nemzetközi Reptér újranyitásával az Izraelben rekedt turisták is könnyebben hagyhatják el az országot. Egyelőre az izraeli légitársaságok, az El Al, az Israir és az Arkia járatai közlekednek bizonyos megkötésekkel. A repülőkön legfeljebb száz utas ülhet a légitársaságtól és a járattól függően, de az utasok már csomagot is vihetnek magukkal. A repteret szerdán nyitották meg az érkező forgalom előtt, hogy segítsék a külföldön rekedt izraeliek hazahozatalát. Az izraeli légteret a háború első napján, február 28-án zárták le. (Times of Israel)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!