76 magyar tért haza a Közel-Keletről Magyarország mentesítő járatán
76 utassal a fedélzetén hazatért Magyarország mai mentesítő járata a Közel-Keletről Budapesten – írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebookon.
A repülőgép Rijádból indult és a Szaúd-Arábiában, Bahreinben és Kuvaitban rekedt magyarokat hozta haza. Hétfőn további két mentesítő járat közlekedik majd az ománi főváros és Budapest között, írta a miniszter. A két járattal 180-an térnek haza: 23-an, akik Ománban rekedtek, 157-en pedig, akiket Dubaiból visznek át Maszkatba.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom