A kormány két gépet indít majd Jordániából, hogy hazahozzon magyarokat

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Szijjártó Péter külügyminiszter az Igazság órája című műsorban beszélt arról, hogy a Közel-Keletről milyen lehetőségeik vannak hazatérni a magyaroknak.

A miniszter azt mondta, hogy Izraelből szárazföldi úton, Egyiptom és Jordánia felé érdemes elindulni. Megemlítette, hogy a Wizz Air az egyiptomi Sarm es-Sejkből heti háromról tízre sűríti majd a járatait.

Szijjártó szerint Jordánia repülés szempontjából biztonságos, ezért szerdán és csütörtökön a kormány két úgynevezett repatriáló repülőjáratot indít Ammánból, amivel 90-90 embert tudnak hazahozni.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!