A konzulátus után izraeli nagykövetségét is napokra bezárja Amerika
Az Egyesült Államok úgy döntött, a felfokozott közel-keleti helyzet miatt három napra bezárja jeruzsálemi nagykövetségét – írja a CNN. A követségi alkalmazottakat óvóhelyre irányították. Péntekig nemcsak a nagykövetség, hanem a tel-avivi konzulátus is zárva lesz. A követség jelezte még, nem küldött olyan jelzést az amerikai magánembereknek, hogy hagyják el Izraelt – amit bajosan is tudnának megtenni, lévén, hogy az összes nemzetközi repülőtér és kikötő zárva van.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom