Irán amerikai bázisok elleni támadással fenyeget
Irán az elkövetkező napokban a közel-keleti amerikai bázisok ellen is támadásokat fog végrehajtani – jelentette a Reuters, a Fars iráni hírügynökségre hivatkozva. Emellett folytatják a támadásokat Izrael ellen, közölték magas rangú katonai tisztségviselők, akik szerint az iráni válaszcsapások „nagyon fájdalmasak lesznek az agresszorok számára”.
Hozzátették, hogy a háború az elkövetkező napokban át fog terjedni „az összes, Izrael által elfoglalt területre, és a régióban található amerikai bázisokra”.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom