Elmarad a vasárnapra tervezett amerikai-iráni nukleáris tárgyalás
Nem tartják meg az amerikai-iráni nukleáris tárgyalások vasárnapra tervezett következő fordulóját – jelentette be szombaton Badr al-Buszaidi ománi külügyminiszter. „A vasárnapra Maszkatban tervezett iráni-amerikai tárgyalások most nem kerülnek megrendezésre. Ugyanakkor a diplomácia és a párbeszéd továbbra is az egyetlen út a tartós béke felé” – írta a miniszter az X-en.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom