Nem isznak a medve bőrére az USA európai követségei
Több, Európában található amerikai nagykövetség nem tervez nagy eredményváró partit tartani, épp egy esetleges Trump-győzelem okán – írja a Fox News a Politicóra hivatkozva. Arról cikkeznek, hogy a brüsszeli, párizsi és londoni követségek is így határoztak. Egy diplomata így érvelt: „Nem gondolom, hogy lenne étvágyunk még egy Trump-győzelmet végignézni.” A jobboldali Fox megjegyzi, a nagykövetek és diplomaták zömét az uralkodó párt uralkodó elnöke, ez esetben a demokraták nevezik ki.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom