Az AP forrása szerint a demokraták elnökjelöltje, Kamala Harris felhívta a választások várható győztesét, Donald Trumpot, helyi idő szerint szerda este.
A hívás nemcsak egy gesztus, hanem a részéről az elismerése annak, hogy Harris már nem győzhet, a választás eredménye már nem változhat, Trump nyert.
A névtelen forrás szerint Harris gratulált Trumpnak, és arról is beszélt neki, hogy milyen fontos lesz békésen átadni átadni a hatalmat az új elnöknek.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom