Az iráni kormány szerint mindegy, hogy ki az amerikai elnök
Az iráni kormány szerint nincs jelentős különbség abban, hogy ki lesz az elnök az Egyesült Államokban – jelentette az iráni állami média. Az iráni kormány szóvivője, Fatemeh Mohajerani azt mondta, hogy „a szükséges intézkedéseket előre megtervezték”. Véleménye szerint az Egyesült Államok elnökválasztásának „nincs köze” Iránhoz, a két ország „általános politikája változatlan” – írja a Tasnim News, az Iszlám Forradalmi Gárdához kapcsolódó iráni állami médiaügynökség.
(CNN)
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom