A Fox News már Trumpnak adta Pennsylvaniát

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A Fox News előrejelzése szerint Donald Trump megnyerte az egyik legfontosabb csatatérállamot, Pennsylvaniát (19 elektor), és már kész tényként kezelik, hogy Trump lesz az Egyesült Államok következő elnöke. A Reuters ugyanakkor megjegyzi, hogy más csatornák és adatszolgáltatók még kivárnak az eredményhirdetéssel Pennsylvaniában, ahol 94 százalékos feldolgozottságnál Trump 51 százalékkal vezet, Harris pedig 48,1 százalékon áll.

A Fox szerint Trump már Wisconsinban (10 elektor) is győzött, itt 92 százalékos feldogozottságnál jelenleg 51,2 százalékkal vezet, Harris pedig 47,2 százalékon áll. Ha ez így marad, akkor Harris már matematikailag sem tudja megfordítani az elnökválasztást.

Fotó: Jim Watson / AFP
Fotó: Jim Watson / AFP

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Amerikai elnökválasztás
Tovább a mellékletre
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!