A brit miniszterelnök történelminek nevezte Trump győzelmét
Keir Starmer brit miniszterelnök is gratulált Donald Trumpnak, az X-en megosztott levelében történelminek nevezte Trump visszatérését a Fehér Házba. „Alig várom, hogy együtt dolgozhassunk az elkövetkező években. A legszorosabb szövetségesként vállvetve állunk ki a szabadság, a demokrácia és a vállalkozások közös értékeinek védelmében. Tudom, hogy az Egyesült Királyság és az Egyesült Államok különleges kapcsolata az Atlanti-óceán mindkét partján még évekig virágozni fog” – írta.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom