Orbán Viktor Trumpért imádkozik évek óta, lassan beérhet a számítása

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A magyar miniszterelnök már 2016-ban Trumpra tette tétjeit, és először be is jött neki, bár az üzletember elnökválasztási győzelme nem hozta el a várt nagy nyitást Washington felől. Orbán azonban 2020-as választási buktája ellenére is kitartott Trump mellett, és a kitartó közeledés meghozta gyümölcsét, rendszeressé vált a baráti üzengetés a két politikus közt, akik személyesen is találkoztak már. A mostani kampányban sem váltott oldalt a magyar vezetés, ami már csak a velük nem túl barátságos, demokrata irányítású Fehér Ház miatt is képtelenség lenne. Hogy Orbán jó lóra tett-e, az hamarosan kiderül, és ha elolvassa ezt a cikket, akkor még több érdekesség is kibukhat a két politikus viszonyáról.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Amerikai elnökválasztás
Tovább a mellékletre
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!