Netanjahu: Kemény háborút vívunk
Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök videónyilatkozatban fejezte ki részvétét az elesett katonák családjainak, röviddel azután, hogy az IDF bejelentette: eddig összesen nyolc izraeli katona halt meg a Libanon déli részén zajló szárazföldi hadműveletben.
„Szeretném szívből jövő részvétemet kifejezni hőseink családjainak, akik ma Libanonban estek el. Isten bosszulja meg őket, és legyen áldott az emlékük” – mondta Netanjahu, aki arról is beszélt, hogy kemény háborút vívnak Irán gonosz tengelye ellen, amely el akarja pusztítani Izraelt. „Ez nem fog megtörténni” – folytatta a miniszterelnök, majd hozzátette: együtt fognak kiállni, és isten segítségével együtt fognak győzni.
„Kiszabadítjuk túszainkat délen, visszahozzuk lakosainkat északon, és garantáljuk Izrael örökkévalóságát” – zárta mondandóját Benjámin Netanjahu.

(BBC)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom