Izrael újabb 24 falu lakosságát szólította fel, hogy hagyják el otthonaikat
Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) újabb 24 dél-libanoni falu kiürítésére szólította fel a helyieket. A szerdai figyelmeztetést azután közölték, hogy kedden már felszólították 25 falu lakóit, hogy a saját érdekükben hagyják el otthonaikat. Ezek a falvak abban az ütközőzónában vannak, amit még Izrael és a Hezbollah legutolsó, 2006-os háborúja után hozott létre az ENSZ.
(BBC)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom