A Hezbollah azt állítja, hogy a harcosaik izraeli katonát öltek meg Libanonban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A Hezbollah azt állítja, hogy a harcosaik megöltek és megsebesítettek meg nem határozott számú izraeli katonákat Libanon déli részén.

Közlésük szerint egy robbanószerkezetet robbantottak fel, amikor izraeli csapatok megpróbáltak mélyebben behatolni Libanonba, a déli Yaroun falu irányába szerdán. A Hezbollah nem közölt részleteket az állítólagos izraeli áldozatokról, és az izraeli hadsereg részéről sem érkezett azonnali reakció. Korábban a nap folyamán Izrael bejelentette, hogy egy katona elesett a szárazföldi harcokban.

A Hezbollah közlését Izrael nem erősítette meg.

(AP News)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!