Istentisztelet közben szúrtak meg egy püspököt Ausztráliában

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Három másik emberrel együtt az éppen prédikáló Mar Mari Emmanuel püspököt is megszúrta egy ember az ausztráliai Sydney külvárosában, Wakeley-ben egy istentiszteleten – írja a Sky News. A lap szerint a történtekről videófelvétel is készült, amin látható, hogy a püspököt megtámadják. A felvétel már azután készült, hogy egy férfi hat embert halálra késelt egy ausztrál bevásárlóközpontban.

A Sky News szerint nem világos, hogy a támadó milyen eszközt használt. A sérültek nem szenvedtek életveszélyes sérüléseket, a helyszínen mentősök látják el őket. Egy férfit letartóztattak.

Múlt héten egy férfi késsel támadt az emberekre Sydney egyik bevásárlóközpontjában, a támadásban hatan meghaltak. A rendőrség később azt mondta, hogy a támadó nőkre vadászott. A késes ámokfutó a hat megölt ember mellett többeket – köztük egy kislányt – megsebesített.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!