Arkansas-ban is lezárult a szavazás, Trump egykori szóvivője lehet az új kormányzó
Magyar idő szerint fél háromkor Arkansas államban is bezártak a szavazóhelyiségek. A FiveThirtyEight előrejelzése szerint a republikánusok magabiztosan behúzzák majd a kormányzói és a szenátusi pozíciót is, valamint a négy képviselői helyet is. A Fox News az urnazárás után azonnal oda is adta a győzelmet Sarah Huckabee Sanders republikánus kormányzójelöltnek (Donald Trump korábbi fehér házi sajtófőnökének) és John Boozman szenátornak.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom