Legalább 13-an meghaltak, amikor kigyulladt egy klub egy orosz nagyvárosban
Legalább 13 ember meghalt, amikor az orosz Kosztroma városában kigyulladt a Poligon nevű klub, aminek később a mennyezete is leszakadt. A hatóságok közel 250 embert mentettek ki. Az első jelentések szerint egy jelzőpisztollyal okozhatták a tüzet.
A hatóságokat éjjel 2-kor riasztották, és az oltás reggel 7 után fejeződött be, miután a tűzoltóknak közel 3500 négyzetméteren kellett tüzet oltaniuk.
Kosztroma egy 230 ezer lakosú település 300 kilométerre északkeletre Moszkvától.
(DW)
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom