Ukrajna külügyminisztere befogadott egy Mariupolból mentett kiskutyát

Ukrajna külügyminisztere örökbe fogadott egy mariupoli kiskutyát. Dmitro Kuleba közösségi oldalán arról írt, hogy a Marik nevű kiskutyát társaival együtt mentették ki, miután az állatokat magukra hagyták az oroszok által folyamatosan ostromlott városban.

„Nem tehettem mást, minthogy adok neki egy esélyt a boldog kutyaéletre”

-írta. „A háború nem csak az emberek szenvedése, hanem az állatoké is”, tette hozzá, és arra buzdította az embereket, hogy aki csak tud, fogadjon be sorsára hagyott állatokat Ukrajnából.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!