19 éves fiút késeltek halálra Máramarosban
Egy 19 éves fiatalember meggyilkolásával gyanúsítanak egy 17 éves Máramaros megyei fiút, írta az Agerpres.
A Máramaros megyei rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint szombaton délután az 112-es egységes segélyhívószámon jelentették, hogy megkéseltek egy személyt egy petrovai üzlet előtt.
Az áldozat a helyszínen életét vesztette, a kiérkezett mentősök csak a halál beálltát tudták megállapítani.
A rendőrség egy 17 éves fiút gyanúsít a gyilkosság elkövetésével. A fiút elfogták a rendőrök.
A nyomozást a Máramaros megyei törvényszéki ügyészség irányítja.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom