19 éves fiút késeltek halálra Máramarosban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Egy 19 éves fiatalember meggyilkolásával gyanúsítanak egy 17 éves Máramaros megyei fiút, írta az Agerpres.

A Máramaros megyei rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint szombaton délután az 112-es egységes segélyhívószámon jelentették, hogy megkéseltek egy személyt egy petrovai üzlet előtt.

Az áldozat a helyszínen életét vesztette, a kiérkezett mentősök csak a halál beálltát tudták megállapítani.

A rendőrség egy 17 éves fiút gyanúsít a gyilkosság elkövetésével. A fiút elfogták a rendőrök.

A nyomozást a Máramaros megyei törvényszéki ügyészség irányítja.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!