Kamionnal ütközött egy személyautó Maros megyében, négyen meghaltak

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Egy személyautó négy utasa meghalt miután vasárnap délután 3 óra körül a jármű egy kamionnal ütközött a Maros megyei Gernyeszegen, a 15-ös országúton.

Az észak-macedóniai illetőségű kamiont egy 48 éves férfi, a személyautót egy 46 éves marosvásárhelyi nő vezette, közölte a rendőrség a Zi de zi marosvásárhelyi hírportállal. Közleményük szerint a személyautó áthajtott a szembejövő sávra, ahol frontálisan ütközött a kamionnal.

A baleset helyszínére a marosvásárhelyi és szászrégeni tűzoltók két tűzoltóautóval, egy műszaki mentésre alkalmas járművel és két rohammentő-autóval, a megyei mentőszolgálat három mentőautóval szállt ki, emellett mentőhelikoptert is hívtak. Megpróbálták kiszabadítani a sérült utasokat a kisautó roncsai közül, de életüket már nem tudták megmenteni, mind a négyen a helyszínen meghaltak.

A kamionsofőr alkoholtesztje negatív volt. Gondatlanságból elkövetett emberölés gyanújával indult eljárás.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!