Halottak napjára több buszjáratot üzemeltet majd a Kolozsvári Közszállítási Vállalat

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Halottak napja alkalmából sűrűsíti járatai számát a Kolozsvári Közszállítási Vállalat – jelentette be Emil Boc polgármester. A tájékoztatása szerint 6-os, 25-ös, 9-es, 31-es, 35-ös, 43-as, 45-ös vonalakon fognak extra buszok közlekedni majd.

Emellett két különjáratot is indítanak két külvárosi temetőhöz, az egyik a Széchenyi térről közlekedik a Kajántó irányába, az ottani temetőhöz, míg a másik a Mărăști-térről indul a szamosfalvi temetőhöz.

Az különjáratok október 31-én, illetve november 1-jén és 2-án óránként indulnak majd 10 és 20 óra között.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!