Halottak napjára több buszjáratot üzemeltet majd a Kolozsvári Közszállítási Vállalat
Halottak napja alkalmából sűrűsíti járatai számát a Kolozsvári Közszállítási Vállalat – jelentette be Emil Boc polgármester. A tájékoztatása szerint 6-os, 25-ös, 9-es, 31-es, 35-ös, 43-as, 45-ös vonalakon fognak extra buszok közlekedni majd.
Emellett két különjáratot is indítanak két külvárosi temetőhöz, az egyik a Széchenyi térről közlekedik a Kajántó irányába, az ottani temetőhöz, míg a másik a Mărăști-térről indul a szamosfalvi temetőhöz.
Az különjáratok október 31-én, illetve november 1-jén és 2-án óránként indulnak majd 10 és 20 óra között.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom