Eltévedt golyó végzett egy vadászat résztvevőjével
Véletlenül lelőtték, meghalt egy 53 éves férfi egy Iaşi megyében szervezett engedélyezett vadászaton, írja az Agerpres.
A Iaşi megyei rendőrség szombati tájékoztatása szerint a rendőröket péntek este 20:50-kor riasztották, hogy egy vadászaton meglőttek egy férfit. Az első vizsgálatok szerint az 53 éves férfi több más vadásszal együtt a Popeşti község területén megszervezett, engedélyezett rókavadászaton vett részt, amikor az egyik 45 éves résztvevő véletlenül lelőtte. A férfi meghalt.
A közlemény szerint mindketten vadászati engedéllyel rendelkeztek, és fegyvertartási engedélyük is volt.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés miatt indított nyomozást.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom