A marosvásárhelyi Víkendtelep medencéjébe esett egy férfi, kómában van

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A marosvásárhelyi Víkendtelep egyik medencéjébe esett egy férfi hétfő este – írja a zi-de-zi.ro helyi portál. A tájékoztatásuk szerint a balesetnek több fiatal is a szemtanúja volt, akik azonnal értesítették a szabadidőközpont biztonsági szolgálatát, és ők hívták a mentőket. A férfit eszméletlen mentették ki a vízből, állapota kritikus volt. Egyes tájékoztatások szerint a férfi a Víkend-telepi tóba esett bele.

„Egy 50 év körüli páciensről van szó, akit a vízbe esve találtak meg. A helyszínre érkezéskor kihúzták a vízből, intubálták és gépi lélegeztetésre kapcsolták, kómában volt” – jelentette ki Estrela Suceava szakorvos a PRO Tv-nek.

A rendőrség vizsgálatot indított a baleset körülményeinek a tisztázására. A Maszol portál tudósításában azt írja, hogy a telep egyik munkaidőn kívüli alkalmazottja az áldozat. A Víkendtelep igazgatásáért felelős Marosvásárhelyi Kulturális, Művészeti és Szabadidőközpont igazgatójára, Szász Andreára hivatkozva azt írják, hogy az áldozat szabadsága ideje alatt tartózkodott a helyszínen.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!