Négy perc alatt két bírságot is begyűjtött gyorshajtásért egy nagyváradi fiatal

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Rövid idő alatt kétszer is gyorshajtáson kaptak rajta egy húsz éves nagyváradi férfit szombat délután. 6600 lejes bírságot kell kifizetnie és nyolc hónapra felfüggesztették a hajtási jogosítványát is, írta a News.ro.

A Bihar megyei rendőrség közleménye szerint szombaton 17 óra 38 perckor a 19/E országúton, Újfegyverneknél 190 km/h-val repesztett, miközben 50 km/h volt a megengedett sebességhatár, 17 óra 41 perckor pedig ugyanezen az országúton, Sárszegnél suhant el 171 km/h sebességgel, miközben a megengedett sebességhatár 90 km/h volt.

A sebességhatárt 140, illetve 81 km/h-val meghaladó sofőr 40 büntetőpontot kapott, ami 6600 lej bírságot jelent, és 240 napig nem ülhet volánhoz.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!