Egy tejüzem ülepítő medencéjébe esett négy férfi, egyikük sem élte túl a balesetet

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Egy tejüzem udvarán lévő ülepítő medencébe esett négy férfi vasárnap délután a Botoşani megyei Ibăneşti településen, ketten közülük a helyszínen meghaltak, írta az Agerpres.

A rendőrség tájékoztatása szerint a tejüzem egyik alkalmazottja vasárnap délután karbantartási munkálatokat végzett a szennyvíztisztító rendszeren, amikor az ülepítő medencébe esett. Két munkatársa és a vállalat ügyvezetője megpróbálták kimenteni, de az aknában felgyülemlett gázok miatt elvesztették az eszméletüket.

Miután kiemelték az ülepítőből, a cég ügyvezetőjét sikerült újraéleszteniük a mentősöknek, de később ismét leállt szíve, és nem tudták megmenteni az életét.

Meghalt a negyedik férfi is azok közül, akik beleestek egy tejüzem ülepítő medencéjébe vasárnap a Botoşani megyei Ibăneşti-en – közölte vasárnap este a iaşi-i SMURD koordinátora, Diana Cimpoieşu. Az áldozat eszméleténél volt, amikor kimentették a medencéből. Mentőhelikopterrel a botoşani-i megyei kórházba szállították, de az orvosok nem tudták életben tartani.

A Monitorul de Botoșani szerint a tragédia az Ibăneşti-i RAM sajtüzemben történt.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!