Alultápláltan, sérülten vitték kórházba a Nagyváradon holtan talált nő testvérét

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A nagyváradi Prima negyed egyik lakásában, nem messze onnan, ahol nemrég egy nő holttestét találták meg, alultáplált, sérülésekkel teli nőre bukkant a rendőrség. A Bihoreanul értesülései szerint a kórházba szállított nő testvére az elhunytnak.

A nyomozók szerint a nővérek egy idősebb nővel laktak együtt, és mindhárman prostituáltként dolgoztak, így nem kizárt, hogy az őket kizsákmányoló stricik áldozatai.

A holttestet egy parkoló autó ponyvával fedett utánfutójában találták meg egy bőröndbe rejtve. A Bihoreanul arról is beszámolt, hogy állítólag a rendőrséget mind a holttest, mind a bántalmazott nő esetében ugyanaz a betelefonáló férfi vezette nyomra.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!