Összeverekedett két rendőr, miután összevesztek a forgalomban
Kórházba került egy Olt megyei rendőr, miután összeverekedett a kollégájával, akivel a forgalomban keveredett nézeteltérésbe, írta a Mediafax.
Az Olt megyei rendőrség közleménye szerint vasárnap, január 28-án 12 óra körül értesítették őket arról, hogy valakit fizikai agresszió ért Slatina városában, a Tudor Vladimirescu utcán. A helyszínre érkezve megállapították, hogy egy 32 éves helyi férfi támadott rá egy Curtișoara községből származó 35 éves férfira, aki emiatt orvosi ellátásra szorult.
A rendőrség nyomozást indít a körülmények tisztázására, illetve, miután kiderült, hogy mindkét fiatal rendőr, belső vizsgálat is indul.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom