A Szamosba esett egy autó Kolozsváron
A Kis-Szamosban landolt csütörtökön egy autó Kolozsváron, a sofőrnek sikerült kimenekülnie a járműből – írja az Agerpres a Kolozs megyei katasztrófavédelmi felügyelőség tájékoztatása alapján.
A katonai tűzoltókhoz csütörtök kora délután az a bejelentés érkezett, hogy a kolozsvári sportaréna közelében egy személygépkocsi lesodródott a Splaiul Independenţei / Függetlenség útról és a folyóba zuhant.
Az autóban csak a sofőr tartózkodott, akinek sikerült kimenekülnie a járműből. A férfinak a mentősök nyújtanak elsősegélyt a helyszínen – közölte a felügyelőség.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom