Ég egy raktárépület Nyárádtőn, két személy füstmérgezést szenvedett

Kigyulladt egy számítógépek tárolására használt csarnok csütörtök reggel a Maros megyei Nyárádtőn (Ungheni); két személy füstmérgezést szenvedett – írja az Agerpres.
A Maros megyei Horea katasztrófavédelmi felügyelőség tájékoztatása szerint mintegy 1000 négyzetméteren pusztítanak a lángok. Két személyt evakuáltak a csarnokból, ők füstmérgezést szenvedtek.
Mivel nagy füsttel ég a csarnok, a hatóságok figyelmeztető üzenetet küldtek a környék lakosságának a RO-ALERT rendszeren.
A Maros megyei katasztrófavédelem több tűzoltó egysége vonult ki a helyszínre, de Kolozs, Beszterce-Naszód és Szeben megyéből is küldtek egy-egy tűzoltóautót a lángok megfékezésére.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom