Emberinek tűnő csontokat találtak Déva központjában
Vélhetően emberi csontokra bukkantak Déva központjában egy közterület-rendezési munkálat során – tájékoztatott csütörtökön a Hunyad megyei rendőrség nyomán az Agerpres.
A közlemény szerint a dévai rendőrséget szerda este 8 óra körül értesítették, hogy a város központjában területrendezés céljából ásási munkálatokat végző vállalat alkalmazottja emberi eredetűnek tűnő csontokat talált.

A helyszínre kiszálltak a kriminalisztikai osztály rendőrei, a csontokat pedig a törvényszéki orvostani vizsgálatnak vetik alá. A rendőrség nyomozást indított az ügyben.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom