Elevenen égett meg egy férfi Nagyváradon

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Megrázó incidens történt szerda este Nagyváradon: az egyik központi tömbház alatti átjárónál egy férfi elevenen megégett, írja az Ebihoreanul helyi portál.

A hatóságokat szerdán este 18:33-kor értesítették a 112-es segélyhívón, ezt követően a katonai tűzoltók és a nagyváradi SMURD is a helyszínre sietett, ekkorra az orvosok már csak a férfi halálát tudták megállapítani.

Egyelőre nem tudni, hogyan gyúlt meg az illető, akinek a személyazonosságát még nem állapították meg a nyomozó hatóságok.

Az Ebihoreanul szerint az eset helyszíne arról ismert, hogy gyakran tartózkodnak ott hajléktalanok.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!