Kormányzati konzultációt indított az RMDSZ

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Több mint két éve van kormányon a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ), ezért kiértékelő kormányzati konzultációt indítottak. A magyar lakosság a rövid kérdőívben javaslatokat is megfogalmazhat a szövetség számára.

„A következő időszakban bejárjuk Erdély településeit, hogy az erdélyi magyarokkal beszélgessünk, és kikérjük a véleményüket az eddigi eredményeinkről és a jövő tennivalóiról. A személyes találkozókon túl közösségünk tagjai a kormany.rmdsz.ro honlapon (a linkre kattintva legörgetve érhető el a kérdéssor – szerk. megjegyzés) is értékelhetik munkánkat” – írják közleményükben.

A konzultáció indítását Kelemen Hunor szövetségi elnök, miniszterelnök-helyettes jelentette be kedden.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!