Kigyulladt a tetőszerkezet egy fővárosi kórháznál
Tűz ütött ki kedd reggel a bukaresti Bagdasar-Arseni kórház sürgősségi részlegénél, a Digi24 tudósítása szerint a tetőszerkezetből sűrű füst szállt fel.
A tűzoltókat reggel 7 óra körül értesítették, akik azonnal a helyszínre értek. A katasztrófavédelem később megerősítette, sikerült időben eloltani a tüzet és senki nem sérült meg, a sürgősségi részlegen fekvő nyolc beteget kimenekítették.
A Digi24 szerint a tűzeset egy olyan sürgősségi osztály tetőszerkezetében történt, amelyet a közelmúltban helyeztek üzembe, a kórházat körülbelül egy éve korszerűsítettek.
A tetőszerkezet kigyulladásának oka egyelőre ismeretlen, jelenleg zajlanak a vizsgálatok.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom