A medvék már Bukarestet közelítik
Öt napon belül már másodszor riasztották RO-Alerten a lakosságot Bukarest környékén amiatt, hogy medvét láttak – írja az Observator. Szerdán Tâncăbești város közelében látták egy medvét, az állítólag elállta egy sofőr útját az 1-es országúton.
Az Observator szerint az állat miatt többen is hívták a 112-as segélyhívót, a csendőrök pedig kiszálltak a helyszínre.
A hétvégén Ciolpani város közelében láttak medvét, ami kevesebb, mint 40 kilométerre van Bukaresttől.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom