Már kalandparkot is építene Kolozsvár önkormányzata

Már nem csak egy aquapark, hanem egy kalandpark létesítését is tervezi a kolozsvári önkormányzat a hivatal tájékoztatása szerint.

Az októberi tanácsülés napirendjén szerepelt az a rendelet, miszerint Kolozsváron a
Györgyfalvi negyedi sportbázis egy részét átalakítják adrenalinparkká.

„Mivel a város már rendelkezik a szükséges felszereléssel, eszközökkel, amik az adrenalinpark használatára alkalmasak, célszerű ezeket felhasználni. Egy újabb sport lehetőség kicsiknek-nagyoknak, ami hosszútávon biztos kedvező a város számára.” – idézi a tájékoztató Rácz Levente, RMDSZ-es városi tanácsost.

A tervek szerint a kalandpark elkülönül a sportbázistól és attól függetlenül működik majd. A sportbázisba továbbra is ingyenes lesz a belépő, míg az adrenalinparkba már nem.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!